Kim jesteśmy - Agencja Public Relations

Odpowiednie dać rzeczy słowo. Cyprian Kamil Norwid

Public relations to nasza zawodowa pasja i sposób na życie. AGM PR powstało w 2009 r. i jest efektem kilkunastoletniego doświadczenia w budowaniu strategii komunikacji marketingowej i PR, które nasz zespół zdobył podczas pracy w międzynarodowych i polskich koncernach (m.in. AMS, Grupa Raben, Wavin, Pioneer Electronics Polska, Ruukki) oraz w agencjach PR i full service.

Doskonale znamy specyfikę polskich mediów tradycyjnych i elektronicznych. Dostrzegamy niebezpieczeństwo ich tabloidyzacji, jednak nie zgadzamy się ze stwierdzeniem „nie ważne, co piszą, byle pisali”. Uważamy, że dobrze zaplanowane i systematycznie prowadzone działania public relations budują i poprawiają relacje pomiędzy firmą a jej obecnymi i potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi, decydentami i środowiskami opiniotwórczymi oraz są niewątpliwie jednym z kluczowych czynników sukcesu finansowego w dzisiejszym świecie. Dlatego pracując nad planami komunikacji, szczegółowo analizujemy sytuację firmy, by zaprojektować najbardziej skuteczne narzędzia PR, dostosowane zarówno do potrzeb, jak i aktualnych możliwości naszych Klientów.

Opinie klientów

Pełen profesjonalizm, poświęcenie czasu dla klienta, podejmowanie najtrudniejszych wyzwań, wywiązywanie się z terminów oraz powierzonych zadań, bardzo dobry kontakt z ludźmi. Serdecznie polecam.
Urszula Mikiewicz
Prezes / Centrum Edukacji Bio-Medycznej
Spokój, cierpliwość i pełen profesjonalizm w każdej sytuacji, także tej kryzysowej. Nastawienie na rozwiązywanie problemów, a nie ich generowanie. Indywidualne, ludzkie podejście do klienta i terminowe, rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Świetny kontakt z dziennikarzami i publicznością naszego Festiwalu. Mając takie wsparcie PR, możemy spokojnie skupić się na innych działaniach.
Jan A.P. Kaczmarek
Twórca i Dyrektor / TRANSATLANTYK Festival Poznań
Warto zaznaczyć, że Aleksandra Gutowska stworzyła prężnie działającą agencję PR, w której profesjonalizm jest równie ważny jak otwartość na świat i ludzi. Sama zaś jest obdarzona charyzmą i dobrym sercem, którego coraz mniej wśród osób zajmujących podobne stanowiska.
Joanna Bąk
pisarka, fotograf, reżyser i animator kultury, podopieczna / Fundacja Bielecki Art
Słowność, terminowość, rzetelność. Agencja idealnie wkomponowana w poznańską tradycję pracy organicznej.
Mirosława Kaźmierowska
Dyrektor Zarządzający / Agencja Reklamowa Aviator
Businessmen-at-meeting

Nasza agencja PR specjalizuje się w stałej lub projektowej obsłudze podmiotów działających m.in. w branży IT, biotechnologicznej i Life Science, medycznej i farmaceutycznej, budowlanej, deweloperskiej, marketingowej, FMCG, sportowej i kulturalnej. Współpracujemy także ze stowarzyszeniami i organizacjami pozarządowymi.

Jesteś małą firmą lub startupem? Skorzystaj z naszego doradztwa i sprawdź unikalną ofertę outsourcingu działań public relations.

W Twojej firmie istnieją już służby PR? Pamiętaj, że w każdym momencie możemy wesprzeć je profesjonalną wiedzą, bogatym doświadczeniem oraz szerokimi kontaktami zarówno w mediach, jak i w instytucjach otoczenia biznesu.

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak wspólnie możemy dodać skrzydeł Twojemu biznesowi.